Bledá vytáhla eso a radovala se! Dojde na MMA zápas s Pudilovou?

Tereza Bledá a Lucie Pudilová

Hodně si věřila, soupeřka si taky byla jistá, že vyhraje, ale jedna musela narazit, odejít zklamaná. Z klece projektu Oktagon Underground odešla překvapivě poražená Lucie Pudilová, veteránka UFC prohrála s osmnáctiletou Terezou Bledou, která vstupovala do oktagonu s šesti amatérskými zápasy. Během devíti minut to ale tak nevypadalo a zástupkyně Reinders gymu vyhrála na body a postoupila do finále české strany pyramidy, kde ji čeká Magdaléna Šormová. Bledá soupeřku naházela, což bylo její eso v tomto vyhecovaném souboji.

Terezo, co byste řekla dvacet minut po bitvě?

Chtěla jsem jet na jistotu, že vyhraju všechna kola a nenechám nic náhodě. Poprvé v zápase jsem zažila velký tlak, silné údery a dobré přiškrcení. Zápas šel víceméně podle představ, chtěla jsem se ještě více přestřelovat, abych si zlepšila striking, vychytala oko. Asi jsem šla moc hrr do takedownů.

Zažila jste kritický okamžik?

Lucie předvedla velmi pěkné gilotiny, minimálně první dvě byly hodně těsný, ale dostala jsem se z nich, díky bohu. Všechna čest za krásný zápas s velmi těžkou soupeřkou.

Plány Lucie Pudilové po zápase? „Vrátím se do tréninku, co se týče nové smlouvy, tak tu oznámíme, až se asi přestane řešit koronavirus. Klidně si zápas (s Bledou MMA duel) dát můžeme, když bych měla zájem. Nebráním se tomu, i když už mám vybraný jiný soupeřky, samozřejmě ze zahraničí. Pokud budeme všichni souhlasit, tak k zápasu může dojít. Až bychom byli v kleci (podle pravidel MMA), tak by se ukázalo, jestli to bude lepší, horší.“

Dva rozhodčí dali výhru vám, jeden soupeřce, překvapil vás tento verdikt?

Trochu mě to překvapilo, věřila jsem, že jsem vyhrála všechna kola.

Pudilová před startem řekla, že jde soupeřky přizabít…

Chápu ji, přišla z UFC, což je jiná úroveň a věřila, že si s námi bude jen hrát. Na druhou stranu, všichni tam šli za stejných podmínek, tak to chtělo trochu úcty.

Jak by dopadl váš zápas podle pravidel MMA?

Bylo by to jiný, protože bychom mohly pokračovat i na zemi. Jsem o dost více zemařka, takže by mi to asi vyhovovalo.

Chtěla byste s Pudilovou MMA zápas?

To bych určitě chtěla, to by mělo ještě větší hodnotu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *