Co psala také média před lety?

Rok 1999: Časopis Attack

Pyramida v Pardubicích. O vstupní intro se postarali Daniel Barták z Penta gymu Praha s Michaelem Suchým z Vale Tudo Jihlava v zápase, jenž byl prvním z duelů Pyramidy. Vítězství si zhruba po 4 minutách boje připsal Daniel, když se mu podařilo po úvodním boji na zemi udeřit soupeře dvakrát kolenem do hlavy.

Rok 2000: Časopis Attack

(Reklama na videokazetu Noc gladiátorů). Dlouho očekávaná videokazeta, první z řady série extrémních sportů, je právě zde. Souboje plné neočekávaných okamžiků, napětí a krve. Na této kazetě nečekejte žádnou show, ale opravdový boj – naplno a bez chráničů. (110 minut stálo 380 Kč).

Rok 2006: Časopis Reflex

„Ticho!“ vyřkne německou angličtinou holohlavý hromotluk v červeném triku. V malé místnosti lipského kulturáku stojím předposlední dubnovou neděli s třicítkou bojovníků Vale Tudo, jejich doprovodem a nezvykle velkým psem.

Rok 2010: Časopis Reflex

Proud krve vychrstl až na první stoly diváků a přistál na ruličkách sýra a šunky na VIP talířích. Sportovní hala řve, adrenalin a testosteron stříkají z přihlížejících na všechny strany. Série ran, levý hák a zápasníci se škrtí na zemi. Mladý muž se začínajícím bříškem v růžovém polotričku polyká sýr, ze kterého otřel krev ubrouskem, a uznale s kamarády pokyvuje hlavou.

Rok 2017: Bojová umění

Michal Hořejší jako první Čech zápasil pod organizací Bellator, prohrál s Irem Brianem Moorem. „Převládá dojem, že jsem dostal do držky. Myslím, že kdybych byl připravený, mohl to být daleko vyrovnanější zápas. Oproti tomu, co jsem znal, byl soupeř kvalitativně jinde. Zápas bych vzal znovu, byla to šance a výzva. Zápas jsem vzal s vědomím, že na 80 procent dostanu do huby.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *