Rád se biju, s každým půjdu do přestřelky. A slovenský ranař trefil

Vlastislav Čepo - Erik Tlkanec a očekávaná přestřelka do 90 kilo

Čtvrtý večer projektu Oktagon Underground je minulostí. Deset zápasů, deset postupujících do finále na slovenské straně pavouka. A opět se bylo na co koukat. Skvělou show fanoušci zažili v posledních třech zápasech, kdy turnaj v Bratislavě gradoval. Lucia Szabová soupeřku uškrtila za 22 sekund. Vlastislav Čepo a Samuel Krištofič předvedli pumelice v postoji, když jejich protivníci nepřežili první kolo.

Neporažená v thajském boxu a MMA Lucia Szabová a proti ní Paula Marčišová. A tohle byl výjimečný zápas. Kop na hlavu, koleno, loket. Szabová začala od první sekundy a po 22 vteřinách byl konec, když soupeřku uškrtila. V sále bylo ticho, tohle nikdo nečekal. „Samo mě překvapilo, že to takhle vyšlo. Nejrychlejší ukončení, jsem ráda. Jsem šťastná, že jsem v kleci a že mohu dělat, co mě baví,“ byla spokojená vítězka.

Vlastislav Čepo – Erik Tlkanec a očekávaná přestřelka do 90 kilo, která byla brutální a rychlá. Granáty od Čepa poslaly soupeře během necelé minuty třikrát do počítání a byl konec této show. Tlkanec si připsal poprvé v životě předčasně ukončený souboj. V sobotu vydržel 72 sekund, tohle byl expres. „Všichni mě podceňovali, že s ním nepůjdu do přestřelky, s každým půjdu, rád se biju. Šel bych i s Tysonem, i když by mě jednou ranou zabil, šel bych, mám to rád,“ byl po zápase nahecovaný jasný vítěz.

„Slyším tvůj tep, máš strach. Vidíš, jsem psycho, jsem blázen,“ připsal ke své fotce před sobotní bitvou Čepo. Pár slov, které potrvdil v kleci. „Tyhle (malé) rukavice mám poprvé na sobě a byla to mega zábava, super cirkus,“ zářil Tlkanec před dvěma týdny, když vyhrál. Teď poznal jejich sílu, když přesně trefí.

Hlavní duel obstaral v devadesátce Samuel Krištofič a Lukáš Eliáš. I tenhle zápas zažil rychlý a nekompromisní závěr. Skončil v úvodním kolem, když Krištofič v poslední minutě poslal Eliáše do trojitého počítání, protože ho drtivě přestřílel v postoji. „Super, super, zatancovali jsme si. Měl jsem štěstí, že mi tam něco padlo. Čeká nás balkánská vojna,“ připomněl vítěz dalšího soupeře, tím bude Čepo.

VÝSLEDKY:

Pirát Krištofič def. Lukáš Eliáš v 1. kole na TKO

Vlasto Čepo def. Erik Tlkanec v 1. kole na TKO

Lucia Szabová def. Paula Marčišová v 1. kole na submisi

Ronald Paradeiser def. Denis Farkaš na body

Denis Tripšanský def. Michal Zátorský na body

Lucia Krajčovič def. Alena Godášová v 2. kole na TKO

Pavol Langer def. Simon Michálek v 2. kole na submisi

Kamil Cibinski def. Jakub Kadáš na body

Marco Novák def. Nikolas Krivák na body

Ivan Bartek def. Gabriel Torok v 1. kole na TKO

Projekt OKTAGON UNDERGROUND pokračuje už příští sobotu, kdy se můžeme těšit jak na finálové zápasy české strany pyramid.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *