Ukáže Vémola srdce? Jsem rád, že se Attila nebude jen válet

Karlos Vémola (vlevo) a Attila Végh

Od hecování může být více než rok klid. Stačilo k tomu jedno vyjádření na sociálních sítích, které před pár hodinami poslal do světa Attila Végh. Chce si splnit sen, okusit profesionální zápas v boxu, a to v příštím roce. Letos nic a možná odveta s Karlosem Vémolou vypadá podle současného stavu na druhou polovinu roku 2021. Slovenský šampion Bellatoru má nyní jasný cíl, ten má i Terminátor. Zvládnout pár zápasů a počkat si na Végha. Toho, který mu nadělil nepříjemné K.O.

„Už několik měsíců mi denně píšete, kdy budu zase bojovat. Dnes je na čase, abych vám dal odpověď. Budu bojovat příští rok, a to dokonce v boxu. Boxerský souboj jsem si vždy chtěl vyzkoušet a teď přišla správná výzva, abych si ten „splň senil“. Bude to boj s velkým příběhem a já jsem šťastný, že toto přišlo. Kdy, kde a proti komu, zatím nemohu povědět,“ zveřejnil Végh novinku na instagramu.

Sport.cz oslovil Vémolu, aby se vyjádřil k novince, kterou jeho velký potencionální protivník představil. Žádná zášť, naopak je rád.

„Attila si chce vyzkoušet box, ale MMA nejde do pozadí. Jsem rád, že se na něco připravuje a nebude se jen válet a užívat si otcovství. Letos určitě nebudeme mít zápas, je tu pandemie, vidím to na rok 2021. Pokud by to mělo být v létě, tak to je na pronajmutí velkého stadionu. Chci jít s Attilou MMA, to je má disciplína, tam s ním mám nevyřízený účty,“ reagoval Vémola na Véghův boxerský vzkaz.

Véghům vstup mezi šestnáct provazů neproběhne pod organizací OKTAGON MMA. Detaily jsou zatím schovány za rouškou tajemstvím.

„Attila si chtěl zkusit profesionální box, byl to jeho cíl a sen. Myslím si, že jeho další zápas v MMA je reálný v létě, na podzim 2021. Vychází to velmi dobře. Karlos nebude zápasit dřív než na konci léta, spíš později. On je bojovník, kterého nejde vypustit bez diváků, a tím pádem se bavíme o deseti měsících, což vychází, jak jsme si řekli, aby vyhrál dva, tři zápasy, aby to mělo zase smysl,“ vyjádřil se Ondřej Novotný, jeden z majitelů organizace OKTAGON MMA.

Oba zápasníci se od listopadu k možné odvetě několikrát vyjádřili. Zde máte přehled, co také řekli. Z uvedených slov je jasné, kdo více prahne po střetu číslo dvě a kdo si jede pohodu.

Vémola vs. Vémola po listopadovém K.O.
Vémola, listopad 2019
Půjdu tvrdě pro svůj rematch, který si myslím, zasloužím, protože se mi zbortil sen, který tu buduju šest let a já nedovolím, aby se mi zbortil pro jeden úder, pro jednu ránu.

Végh, prosinec 2019

Teď se jednoznačně soustředím na rodinu, budeme mít dítě. Co bude dál, uvidíme. K odvetě nepovím ne, nepovím ano. Zatím tohle vůbec neřeším.
Vémola, leden 2020
Attila vyhrál, zcela respektuju, že je v pozici šampiona. Neříkám, že se mnou musí zápasit teď. Jediný, co chci, ať Oktagon řekne, koho mám porazit, abych si ho potom zasloužil. Můj ideální scénář je mít titulový zápas ve váze do 84 kilo, myslím, že si ho zasloužím, to je moje váha. Potom bych se chtěl stát prvním, který má v Oktagonu titul ve dvou vahách, pokusit se o titul v 93, pak nebude mít Attila jinou množnost než se mi postavit.

Vémola, leden 2020

Zápas s Attilou Véghem je moje největší motivace. Porážkou s Attilou jsem přišel o všechno, co jsem roky budoval. Chci se vrátit do odvety, nic jiného nemám. Touha se vrátit, je strašná. Odvetu si zasloužím, ať se děje, co se děje.
Vémola, únor 2020
Šlo o historický zásah v bojových sportech. Posunuli jsme se, to je bez pochyb, byla to jedna z největších sportovních událostí. Největší ale nebyla, teprve se zahřívám, budou větší věci, mnohem větší věci. Uvidíte. Na konci minulého roku jsem klopýtnul, ale už jsem zpátky v sedle. Teď žiju rok 2020, vše vyvrcholí v roce 2021.

Végh, únor 2020

Karlos má určitě nárok. Ten zápas byl brutálně vyhajpovaný díky Oktagonu a jemu. Kdyby Karlos neměl rok taková ústa, takové hlášky, nerýpal do mě, nebyl by zápas tak zajímavý. On teď musí vyhrát pár zápasů a zasloužit si odvetu. Až budu cítit, že si zápas zaslouží, bude na mně, jestli ho vezmu, nebo ne.

Vémola, březen 2020

V Bratislavě chci zápasit v polotěžké váze, ale nezajímá mě žádný Kimball a Pešta, ty jsou v pozadí této váhy. Chci Attilu, ale on teď nechce, chápu ho, jde o velké riziko. Tím pádem mě zajímá dvojka Niklas Stolze. Pokud ho porazím, budu dvojka a budu Attilovi dýchat na krk a nebude trvat dlouho a budu opět králem Oktagonu.

Végh, duben 2020 (po souboji na airbiku)

Uznávám, vyhrál, gratuluju. Je krásný, že to směřuje k odvetě. Když se bude Karlíto takto snažit, třeba i k odvetě dojde.

Vémola, duben 2020 (po souboji na airbiku)

V prvním našem zápase jsem nemohl ukázat srdce, tady jsem ho ukázal. Stejně to bude i v odvetě, i kdybych tam měl chcípnout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *